İddaa Sistem 0 9 Nedir, Nasıl Oynanır?

İddaa sistem 0 9 nedir ve sistem 0 9 nasıl oynanır? Sistem 0 9 ile 1 9’u karıştıranlar oluyor. Hatta bu karışıklığın içine bir de sistem 0 1 9’da giriyor. İyice karma karışık oluyor. Bu yazıda bu karmaşaya son verip hepsini ayrı ayrı anlatıp farklarını gösterelim.

iddaa sistem 0 9 nedir, sistem 0 9 nasıl oynanır, iddaa sistem 0 9 nasıl hesaplanır, iddaa sistem 0 9 kaç para

Öncelikle iddaa da sistem 0 9 ne demek oluyor ve nasıl oynanır onu açıklayalım daha sonra nasıl hesaplanır kısmına geçelim. Sistem 0 9 oynamak için 3 maç banko seçip yanına da 9 tane normal maç yazmanız gerekiyor. Baktığınızda oynama şekli olarak sistem 1 9’dan hiçbir farkı yok. İsteyen arkadaşlar sistem 1 9 nasıl oynanır yazımızı okumak için buraya tıklayabilirler.

Şimdi bankolarımızı ve normal maçlarımızı seçtik. Peki sistem 0 9 kupona nasıl işaretlenir. Banko maçlarımızın kodunu ve tahminimizi işaretledikten sonra kolondaki “B” kutucuğunu işaretliyoruz. Ardından seçtiğimiz 9 normal maçın kodlarını ve tahminlerimizi işaretliyoruz. Kuponda en altta bulunan sistem bölümünden 0 ve 9’u işaretleyip teslim ediyoruz. Yalnız burada ufak bir detay var. sistem 0 9 kaç para diye soranlara da bu detayı anlatırken cevap vermiş olacağız. Normalde sistem 0 9 2 TL. Çünkü sadece iki ayrı kupon oluşuyor. Ama iddaa da en az kupon oynama bedeli 3 TL olduğu için mecburen 2 misli işaretleyip 4 TL veriyoruz. Gelelim nasıl hesaplandığına. Aşağıda sizler için örnek bir sistem 0 9 kuponu yaptık ve oynadığımızda yapmış olduğumuz kupon aynen bu şekilde sistemde oluşuyor.

Gördüğümüz gibi bir kupon seçmiş olduğumuz bankolardan diğer kupon ise yazdığımız 9 maçtan oluşuyor. Yani sistem 0 9’dan para almanız için 3 bankonuzun mutlaka tutması gerekiyor. Eğer bankolarınız tutarsa bu maçların çarpımını alıyorsunuz. Bir de hem bankolarınızın hem de diğer 9 maçınızın tutması gerekiyor. Bu durumda hepsinin çarpımını alıyorsunuz. Sistem 0 9’un hesaplamasını bu şekilde yapabilirsiniz.

Aslına baktığınızda sistem 0 9 çokta kazançlı bir sistem çeşidi değil. Bu sistemi oynamanın amacı tutturursam büyük tutturayım olmazsa en azından bankolardan yatırdığım parayı alayım demektir. Sizde bu şekilde düşünüyorsanız oynayın. Ama amacım çok büyük para tutturmak değil orta seviyede yeter diyorsanız bu sistem çeşidi size göre değil. Sistem 0 9 ve diğer sistem çeşitlerini aynı paraları yatırarak daha yüksek oranlar ile oynayıp daha fazla para kazanmak isteyen veya sistemmiş, kupon yapmakmış uğraşmadan istediği her maça tek maç oynamak isteyenlere bir haberimiz var.

 1000 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 900 TL Bonus
 900 TL Bonus
 900 TL Bonus
 2400 TL Bonus
 900 TL Bonus
 700 TL Bonus
 600 TL Bonus

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

CLOSE
CLOSE