Kategoriler: İddaaNasıl?

İddaa Sistem 0 9 Nedir, Nasıl Oynanır?

İddaa sistem 0 9 nedir ve sistem 0 9 nasıl oynanır? Sistem 0 9 ile 1 9’u karıştıranlar oluyor. Hatta bu karışıklığın içine bir de sistem 0 1 9’da giriyor. İyice karma karışık oluyor. Bu yazıda bu karmaşaya son verip hepsini ayrı ayrı anlatıp farklarını gösterelim.

Öncelikle iddaa da sistem 0 9 ne demek oluyor ve nasıl oynanır onu açıklayalım daha sonra nasıl hesaplanır kısmına geçelim. Sistem 0 9 oynamak için 3 maç banko seçip yanına da 9 tane normal maç yazmanız gerekiyor. Baktığınızda oynama şekli olarak sistem 1 9’dan hiçbir farkı yok. İsteyen arkadaşlar sistem 1 9 nasıl oynanır yazımızı okumak için buraya tıklayabilirler.

Şimdi bankolarımızı ve normal maçlarımızı seçtik. Peki sistem 0 9 kupona nasıl işaretlenir. Banko maçlarımızın kodunu ve tahminimizi işaretledikten sonra kolondaki “B” kutucuğunu işaretliyoruz. Ardından seçtiğimiz 9 normal maçın kodlarını ve tahminlerimizi işaretliyoruz. Kuponda en altta bulunan sistem bölümünden 0 ve 9’u işaretleyip teslim ediyoruz. Yalnız burada ufak bir detay var. sistem 0 9 kaç para diye soranlara da bu detayı anlatırken cevap vermiş olacağız. Normalde sistem 0 9 2 TL. Çünkü sadece iki ayrı kupon oluşuyor. Ama iddaa da en az kupon oynama bedeli 3 TL olduğu için mecburen 2 misli işaretleyip 4 TL veriyoruz. Gelelim nasıl hesaplandığına. Aşağıda sizler için örnek bir sistem 0 9 kuponu yaptık ve oynadığımızda yapmış olduğumuz kupon aynen bu şekilde sistemde oluşuyor.

Gördüğümüz gibi bir kupon seçmiş olduğumuz bankolardan diğer kupon ise yazdığımız 9 maçtan oluşuyor. Yani sistem 0 9’dan para almanız için 3 bankonuzun mutlaka tutması gerekiyor. Eğer bankolarınız tutarsa bu maçların çarpımını alıyorsunuz. Bir de hem bankolarınızın hem de diğer 9 maçınızın tutması gerekiyor. Bu durumda hepsinin çarpımını alıyorsunuz. Sistem 0 9’un hesaplamasını bu şekilde yapabilirsiniz.

Aslına baktığınızda sistem 0 9 çokta kazançlı bir sistem çeşidi değil. Bu sistemi oynamanın amacı tutturursam büyük tutturayım olmazsa en azından bankolardan yatırdığım parayı alayım demektir. Sizde bu şekilde düşünüyorsanız oynayın. Ama amacım çok büyük para tutturmak değil orta seviyede yeter diyorsanız bu sistem çeşidi size göre değil. Sistem 0 9 ve diğer sistem çeşitlerini aynı paraları yatırarak daha yüksek oranlar ile oynayıp daha fazla para kazanmak isteyen veya sistemmiş, kupon yapmakmış uğraşmadan istediği her maça tek maç oynamak isteyenlere bir haberimiz var.

1500 TL Bonus
1000 TL Bonus
5000 TL Bonus
1200 TL Bonus
2000 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
900 TL Bonus
900 TL Bonus
2000 TL Bonus
admin

Yorum Bırak

Yorumları Göster

  • Yeni iddaa gelmeden once favori sistemimdi
    Normal mislide oynucam maclari banko secer kafamda takilan supris maclarida ayni kupona yazardim gelirse bankola alirdim parami bu sistemin tek ozelligi ikinci kuponu olusturmasi 2 kupon yapcqna tek kupona yaziosun maclari ama yeni gelen idddaada bu ayrintiyida dusunmusler simdi bankolar gelince paranin yarisini aliosun sadece 2 misli olarak gordu icin
    6 lirayla bankolarina 100 aliosan bunda 50 aliyosun cunki 6 lira aslinda 3 misli ayrica parayi arttirdin zaman 50 lira bastin zaman obur suprizlerede ayni parayi yatirmis oluyosun
    Ben simdi 2 kupon yapsam bankolara 50 bassam suprizlere 3 daha mantikli hem param bolunmucek yarisini almicam hemde suprizlere o kadar para basmamis olcam eskiden bu sistem cesidini oynamakta tek gecerlilik mbs4 maclar oluyodu bu bankolarin yanina 1 2 mac ekleyebiliyodun ayri kuponda oynayamiyodun simdk butun maclar mbs2 artik gerek yok cop bi sistem suanki yeni iddaada yani

Son Konular

İddaa Sistem 5 6 Nedir? Nasıl Oynanır?

İddaa üzerinden para kazanmak isteyince sistem 5 6 anında devreye girebiliyor. Oldukça kazançlı bir yatırım…

1 ay önce

İddaa Sistem 4 5 6 7 Nedir? Ne Kadar Tutar? Hesaplama

Herkesin iddaa oynarken sistem 4 5 6 7 hakkında düşünceleri olduğunu biliyoruz. Zaten bu konuya…

3 ay önce

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 Ne Kadar Tutar?

Her sistem çeşidinde olduğu gibi sistem 3 4 5 6 7 olanında da illa ki…

3 ay önce

İddaa Sistem 2 8 Nedir? Nasıl Oynanır? Hesaplama

Maç tutturmak ve para kazanmak isteyenlere özel iddaa sistem 2 8 paylaşımıyla karşınıza çıkıyoruz. Belki…

3 ay önce

İddaa Sistem 3 6 Nedir? Hesaplama

Artık hangi iddaa türünden bahsedelim derken aklımıza sistem 3 6 geldi. Bu oyun çeşidinde de…

4 ay önce

İddaa Sistem 11 Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Oyuncuların iddaa oynarken tercih ettiği kupon türlerinden biri de sistem 11 olarak karşımıza çıkmaktadır. Belki…

4 ay önce