İddaa Sistem 1 9 Hesaplama – Nasıl Hesaplanır?

Sadece sistem üzerine yaptığımız paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Önceki yazımızda sizlere sistem 1 9’un ne olduğunu, mantığını, nasıl oynandığını detaylı olarak anlatmıştık. Bu yazımızda ise sizlere iddaa sistem 1 9 hesaplama konusunu anlatıyoruz. Sistem 1 9 nasıl hesaplanır öğrenmek isteyenler için her şeyi ayrıntılı olarak yazdık ve bir de site ekibimiz tarafından hazırlanan sistem 1 9 hesaplama programı verdik. Bu programı indirerek dilediğiniz zaman kupon kazanç hesaplaması yapabilirsiniz.

İddaa Sistem 1 9 Hesaplama, Sistem 1 9 Kupon Kazanç Hesaplama, Sistem 1 9 Hesaplama Programı

1 9 sistem hesaplama tablosunu sizlere aşağıda vereceğiz. Ama önce bu hesaplamanın nasıl yapıldığını anlatalım. Bu sistem çeşidinden para almanız için yazdığınız bankoların ve diğer 9 maçtan en az 1 tanesinin tutması gerekiyor. Daha fazla tutması durumunda daha fazla para kazanmış oluyorsunuz. Örneğin bankolarınız ve diğer maçlardan 4’ü tuttu. Bu durumda bankoları ve tutan bir maçınızı birbiriyle çarpın. Ardından yine bankoları ve tutan 2. maçınızı birbiriyle çarpın. Aynı işlemi sırasıyla tutan tüm maçlarınıza uygulayın ve çarpım sonuçlarını toplayın. Bu durumda kazancınızı hesaplamış olacaksınız. Zaten ” Sistem 1 Nedir? Nasıl Oynanır ve Hesaplanır? ” başlığında da hemen hemen ne demek istendiğini kavranmış olacak. Aşağıda sizler için örnek bir kupon yaptık ve nasıl hesaplayabileceğinizi gösterdik.

sistem 1 9 hesaplama

Yukarıda verdiğimiz kuponda bankolar ve diğer maçlardan 4., 5., 6., 7., 8., 9. Maçlar tutmuş olsun ve kaç para alacağımızı hesaplayalım.

Gördüğümüz üzere bankolar sabit kalıp tutan maçlar yanlarına tek tek eklenerek ayrı ayrı kuponlar oluşuyor. Sizde bu kuponların parasını kazanmış oluyorsunuz. Bu tarz hesaplamalarla uğraşmak istemeyenler sitemizin sistem 1 9 hesaplama programını indirip kullanabilirler. Programımız gayet basittir. Banko kısmına banko maçlarınızın oranlarını diğer maçlar kısmına da tutan maçlarınızın oranlarını yazıyorsunuz. Eğer 5 maçınız tuttuysa kalan 4 maçlık yere 0,00 yazmanız yeterli. 2 bankolu oynayanlarda banko kısmındaki 3. Banko bölümüne “1” yazarak kaç para kazandıklarını
hesaplayabilirler.

Sistem 1 9 ve diğer tüm iddaa sistem oyunları hakkında sorularınızı sağ üstteki canlı sohbet bölümünden yazabilirsiniz. Bizde sizlere yardımcı olmaya çalışırız. Tabi https://www.roommatefromhell.net/ sayfası da size yardımcı olabilir. Burası sistem çeşitleri hakkında oldukça geniş bir yer.

 1500 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 5000 TL Bonus
 1200 TL Bonus
 2000 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 900 TL Bonus
 900 TL Bonus
 2000 TL Bonus

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

CLOSE
CLOSE