İddaa Sistem 2 8 Nedir? Nasıl Oynanır? Hesaplama

Maç tutturmak ve para kazanmak isteyenlere özel iddaa sistem 2 8 paylaşımıyla karşınıza çıkıyoruz. Belki de bazıları bizden sıkıldı, hep sistem konuları mı yazılacak başka bir şey yok mu diyebilirsiniz ama öyle ki iddaada bir çok oynanış şekli var. O yüzden ne kadar çok yazsak da bitmez. Gelelim asıl konumuza, sistem 2 8 nedir, nasıl oynanır hepsine detaylıca göz gezdirelim.

Nedir? Ne Demek?

Eğer sistem 2’yi daha önce az çok bilen biriyseniz sistem 2 8‘i de çabuk kavrayacaksınız demektir. Bu oyun türünde toplamda 8 maç yazdığımızı düşünelim. Ancak bu maçlar ilk yarı maç sonucu tahminleri ile işaretlenmiş olmalıdır. Diğer türlü kabul görmez. Gerçi şu sıralar tek maça bahis yapılabiliyor o yüzden skor tahminleri, yine kupona eklenecek olan maçlarda tek maç oynanabilme özelliği varsa normal maç sonucu – alt üst vs. gibi tahminlerde eklenebilir. Siz siz olun kazanmasına ihtimal verdiğiniz müsabakaları ön planda tutarak eklemeler yapın. Çünkü bu sistem kuponlarını kaybedecek maçlar olsa bile kupon sahibi olarak kazanmak istediğimiz için oynarız ve para yatırırız.

Nasıl Oynanır?

Tahminde bulunduğumuz bu maçlar kazandıkça yani içlerinden tutanlar oldukça 2’şerli olarak sonuca yansır ve ikramiye kazanmaya hak kazanmış oluruz. Ne kadar çok maç tutarsa o kadar iyi bizim için. Kupona 8 adet maçı yazdıktan sonra en altta sistem çeşitleri kısmında 2 ve 8 olan yerleri işaretliyoruz. Tabi bu gerçek kuponlardan oynanırsa bu şekilde oluyor. İnternetten oynayınca kalem kağıt olmuyor haliyle ve sadece tıklamalarla işi bitiriyoruz. Ama mantık yine aynı oluyor.

Kaç Para?

Üstte görüldüğü üzere ortaya 29 farklı kombinasyon çıktığı için ödememiz gereken tutar 29 TL oluyor.

Kaç Maç Tutmalı?

Bu kupon türünde en az 2 (iki) maçı bilmiş olmalısınız.

Anlattığımız bu kupon türünde banko oynanmamış haliyle en az 2 maçı bilmelisiniz diyoruz. Eğer banko ekleyecekseniz hem bankolar tutmalı hem de ayrıca 2 maç daha bilmiş olmalısınız. Yoksa kupon tutmaz.

Nasıl Hesaplanır?

Hesaplama kısmı da yine banko yazıp yazmamaya göre değişir. Ama banko oynamayanlar için tutan tüm maçları 2’li kombinasyona sokuyoruz ve yan yana getirip çarparak en sonunda da topluyoruz. Mesela iddaa bülteninden seçip de tutan 3 maçınız var diyelim.

A – B – C diyelim.

  • A*B=
  • A*C=
  • B*C=

şeklinde hesaplama yapıyoruz. Çıkan sonuçları da topluyoruz. Misli oynandıysa çıkan sonucu kaç katı oynandıysa çarpıyoruz tabi. Yeter ki kuponlar tutsun, gerekirse yorum kısmında bize tutan maçların oranlarını iletin lütfen. Hem herkes görmüş olur nasıl hesaplandığını.

1500 TL Bonus
1000 TL Bonus
5000 TL Bonus
1200 TL Bonus
2000 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
900 TL Bonus
900 TL Bonus
2000 TL Bonus
admin

Yorum Bırak

Son Konular

İddaa Sistem 5 6 Nedir? Nasıl Oynanır?

İddaa üzerinden para kazanmak isteyince sistem 5 6 anında devreye girebiliyor. Oldukça kazançlı bir yatırım…

3 ay önce

İddaa Sistem 4 5 6 7 Nedir? Ne Kadar Tutar? Hesaplama

Herkesin iddaa oynarken sistem 4 5 6 7 hakkında düşünceleri olduğunu biliyoruz. Zaten bu konuya…

4 ay önce

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 Ne Kadar Tutar?

Her sistem çeşidinde olduğu gibi sistem 3 4 5 6 7 olanında da illa ki…

5 ay önce

İddaa Sistem 3 6 Nedir? Hesaplama

Artık hangi iddaa türünden bahsedelim derken aklımıza sistem 3 6 geldi. Bu oyun çeşidinde de…

5 ay önce

İddaa Sistem 11 Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Oyuncuların iddaa oynarken tercih ettiği kupon türlerinden biri de sistem 11 olarak karşımıza çıkmaktadır. Belki…

5 ay önce

İddaa 2.5 Gol Üstü Nedir ve Nasıl Oynanır?

Merhaba arkadaşlar, bugünkü konumuzda sizlere iddaa 2.5 gol üstü hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz gibi bayide…

4 sene önce